Nové Piaggio MP3

Pontedera, 7 Máj 2014

Najznámejší a najpredávanejší trojkolesový skúter na svete dostal úplne novú podobu. K motoru o objeme 500 ccm pribudlo ABS a ASR.

Nové Piaggio MP3

Tento týždeň prichádza na európsky trh nový model Piaggio MP3. Od prvého uvedenia troj kolesových skútrov Piaggio na trh, sa ich predalo viac ako 150 000 kusov, čo viedlo k vytvoreniu nového segmentu na trhu a revolúcii v mestskej a veľkomestskej doprave. Dnes prichádza na trh kompletne prepracovaný model s novou modernejšou a komfortnejšou karosériou, vybavenou elektronickými riadiacimi systémami ako ABS (protiblokovací system) a ASR (protipreklzový systém - kontrola trakcie, vyvinutý a prvý krát použitý špeciálne v Piaggio Group), ktoré zvýšia už aj tak legendárnu úroveň bezpečnosti a jazdných vlastností MP3.

Nové Piaggio MP3

Okrem výkonného a ekologického motora o objeme 500 ccm, dostalo nové Piaggio MP3 väčšie predné kolesá, ktoré majú teraz priemer 13 palcov a prispievajú tak k zlepšeniu jazdných vlastností. Zmeny sa dočkal aj dizajn predných kolies, ktorý tak dotvára nezameniteľný vzhľad nového MP3.

Upravená bola aj zadná časť skútra, skrátením ktorej sa ešte viac zvýraznil športovo elegantný charakter MP3.

Nové, mimoriadne veľké a pohodlné sedlo zakrýva úložný priestor do ktorého sa teraz pohodlne vmestia dve integrálne prilby.