MODERNÉ MOBILNÉ RIEŠENIA

Načúvať potrebám jazdcov, vytvárať technicky a štylisticky inovatívne vozidlá a pokračovať v hľadaní stále lepšej mobily, to je oblasť ktorú Piaggio rozvíja a prináša deň čo deň.

Objavte inovatívne riešenia, ktoré Piaggio vytvorila pre váš každodenný pohyb.

PIAGGIO MULTIMEDÁLNA PLATFORMA

PIAGGO MULTIMEDIÁLNA PLATFORMA

Inovatívna multimediálna platforma Piaggio Multimedia Platform (PMP), je založená na BlueDash technológii, ktorá po pripojení vozidlá k iPhone, poskytuje jazdcovi sofistikovaný multifunkčný palubný počítač. Bezdrôtové pripojenie umožňuje rad základných ukazovateľov výkonnosti, ktoré sa zobrazia na dotykovom displeji smartphone , takže jazdec môže sledovať rôzne parametre vozidla. Informácie o rýchlosti, otáčky, výkon, krútiaci moment, uhol náklonul, pozdĺžne zrýchlenie, okamžitú a priemernú spotrebu paliva, priemernú rýchlosť a napätie batérie sú vždy k dispozícii pre jazdca.

Viac informácii o PMP

PIAGGIO HYBRIDNÁ TECHNOLÓGIA

PIAGGIO HYBRIDNÁ TECHNOLÓGIA

Zelená duša technológie.

Skupina Piaggio navrhla novú revolučnú hybridnú technológiu, ktorá kombinuje konvenčný spaľovací motor s nízkym dopadom na životné prostredie s elektromotorom s nulovými emisiami. Tieto dve duše - jedna využívajúca elektrickú energiu, ako ochranca životného prostredia, a druhá spaľujúca benzín, aby sa zaručila nezávislosť na nezvyčajne dlhých cestách - koexistujú synergicky, pre bezpečné, jednoduché, lacné a zábavné jazdy.

Tento revolučný hybridný systém pohonu, ktorý sa používa v modely MP3 Hybrid je skutočný koncentrát technológie, ktorý využíva dômyselný Ride-by-Wire systém elektronického ovládania otvorenia škrtiacej klapky spaľovacieho motora a lítium-iónové batérie pre napájanie elektromotora. Okrem toho, použitie plug-in technológií ponúka nielen pohodlnú možnosť dobíjania zo siete v domácnosti, ale tiež znižuje spotrebu paliva a emisie oxidu uhličitého o viac ako 50%.

NAJNOVŠIA GENERÁCIA 3 VENTILOVÉHO MOTORA

Piaggio - 3 ventilový motor

Najnovšia generácia Piaggio 3-ventilového motora prináša zvýšenie výkonu pri súčasnom znížení spotreby paliva a emisií škodlivín. Tento inovatívny vzduchom chladený 4-taktný jednovalecový motor s 3-ventilmy (jeden výfukový a dva sacie) jedným vačkovým hriadeľom a elektronickým vstrekovaním paliva, bol navrhnutý a postavený v závode Piaggio Pontedera, jednom z najmodernejších centier výskumu a vývoja na celom svete. Výkon, hlučnosť, hladkosť a plynulosť pohybu, to všetko sa zlepšilo. A výsledok? Moderný, k životnému prostrediu šetrný motor a jedinečný pôžitok z jazdy.